یدک کش آزادراه تبریز زنجان با کادری با تجربه به همراه امکانات و لوازم یدکی کامل آماده امداد رسانی به تمام خودروهای داخلی و وارداتی می باشد. از جمله خدمات یدک کش آزادراه تبریز زنجان حمل خودرو با انواع یدک کش ها و خودروبر ها، باتری کمکی ، سوخت رسانی سیار ، باز کردن درب های خودرو ، پنچرگیری, تعویض لاستیک ها و سایر خدمات در محل می باشد. این خدمات توسط کادری مجرب در محل خودروی مورد درخواست مشتری به صورت فوری ارائه می شود.

یدک کش آزادراه تبریز زنجان

 

یدک کش خودرو آزادراه تبریز زنجان

حمل ماشین با خودرو بر و نیسان جرثقیل یدک کش خودرو و امداد خودرو در آزادراه تبریز زنجان
جرثقیل یدک کش حمل خودرو جهت جابجایی و حمل ماشین درون و برون شهری
جابجایی اتومبیل های داخلی و خارجی با نیسان جرثقیل یدک کش خودرو مخصوص
یدک کش و حمل اتومبیل و امداد خودرو محصولات سایپا و ایران خورو از آزادراه تبریز زنجان
حمل ماشین تصادفی به تمام نقاط کشور با جرثقیل یدک کش و امداد خودرو
حمل ماشین با جرثقیل یدک کش و امداد خودرو شبانه روزی و با هزینه کم
بیرون کشیدن خودرو و اتومبیل از گودال، چاله و گل با کمترین هزینه

یدک کش آزادراه تبریز زنجان چه ویژگی هایی دارد؟

در سریع ترین زمان ممکن خودش را به شما می رساند
دارای تجهیزات لازم برای تعمیر در محل خودرو شما می باشد
دارای بیمه خودرو می باشد تا در صورت حمل و نقل خودرو شما بتواند سلامتی خودرو شما را تامین بکند.
از کادر متخصص و کاربلد برای امداد رسانی استفاده میکند.
در صورت نیاز خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیک خودرو میرساند.
مجهز به جدید ترین خودرو ها ی حمل خودرو می باشد.
خوش برخورد و با اخلاق باشد و در عین حال کار بلد می باشد.

 

یدک کش آزادراه تبریز زنجان

 

خدمات حمل و نقل یدک کش آزادراه تبریز زنجان

 • حمل خودروهای وارداتی صفر کیلومتر به مراکز تعویض پلاک و شماره گزاری توسط یدک کش آزادراه تبریز زنجان در استان و سراسر کشور
 • حمل خودروهای لوکس و لاکچری با رعایت اصول مربوطه توسط یدک کش آزادراه تبریز زنجان
 • حمل خودروهای مسابقه توسط یدک کش آزادراه تبریز زنجان در آزادراه تبریز زنجان
 • حمل خودروهای تصادفی به مراکز بیمه توسط یدک کش آزادراه تبریز زنجان
 • حمل خودروهای نیاز به تعمیر به نمایندگی و تعمیرگاه های مجهز و معتبر توسط یدک کش آزادراه تبریز زنجان

در بعضی از شرایط زمانی که با خودرویمان در حال حرکت به مقصدی یا مسافرتی هستیم، خودروی ما دچار نقص فنی میشود که امکان راه اندازی مجدد آن از عهده ما خارج است. و یا به دلیل نبودن امکانات و تجهیزات مخصوص قادر به راه اندازی مجدد خودرو و تعمیر آن نیستیم . در این صورت بهترین راه برای برطرف کردن مشکل و راه اندازی مجدد خودرو تماس گرفتن با گروه امدادی یدک کش آزادراه تبریز زنجان یا نزدیک ترین مرکز امدادرسانی خودروبر آزادراه تبریز زنجان است تا در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات امداد خودرویی و رفع نقص فنی خوردو در محل حاضر شوند.

از امکانات تفریحی و ضروری ما خودروی شخصیمان است که رسیدگی و نگهداری آن همواره برایمان قابل توجه بوده و برایمان از اهمیت والایی برخوردار است که صد در صد آن را در اختیار افراد کار آزموده و کار بلد و معتبر قرار دهیم . یدک کش آزادراه تبریز زنجان گروهی حرفه ای و کادری مجرب و متخصص در حمل و نقل خودرو داخل شهر و خارج شهر می باشد که با سالها فعالیت در زمینه خودروبری در کشور هم اکنون در خدمت همشهریان عزیز آزادراه تبریز زنجان ای در امداد رسانی برای خودرو و خودروبری با خدمات ویژه هستیم .

 

یدک کش آزادراه تبریز زنجان

 

یدک کش آزادراه تبریز زنجان

یدک کش آزادراه تبریز زنجان و متصدی حمل خودرو در حمل ایمن و استاندارد خودرو نقش بسیار موثری دارد. می بایست در هنگام حمل خودرو با خودروبر نهایت دقت به کار گرفته شود تا مشکلی برای ماشین پیش نیاید. یدک کش آزادراه تبریز زنجان توانسته است بدون بروز هیچ گونه مشکلی، خودرو ها را به مقصد برساند. وجود سیستم بازرسی، انتقادات و شکایات و قدردانی باعث شده است حمل خودرو مطمئن تر از سایر شرکت ها صورت بگیرد.

حمل خودروی لوکس در آزادراه تبریز زنجان

حمل خودرو لوکس و گران قیمت توسط تیم تخصصی و حرفه ای مرکز یدک کش آزادراه تبریز زنجان. طبیعی ست که با افزایش قیمت خودرو، حساسیت شما هم برای حمل و نقل خودروهایتان بالا برود. خودرو بر، نسل جدید تجهیزات حمل خودرو بوده که از امکانات و ایمنی بیشتری بهره مند می باشد. این ماشین آلات دارای تجهیزاتی هستند که می توانند خودروهای شما را بدون رسیدن کوچکترین مشکل تا مقصد حمل کنند و در نهایت آن را به کسی که شما تایید می کنید تحویل دهند.

۱۰ اصول یدک کشی صحیح

تنظیم باد تایرها قبل از حرکت (هر دو خودرو )
داشتن معاینه فنی و اطمینان از سالم بودن خودروی حامل
یدک کشی با وجود نور کافی
حضور در محل و انتقال خودرو با نهایت سرعت
استفاده از تجهیزات به روز و کافی برای رفع مشکل
استفاه از یدک کش دارای بیمه نامه معتبر با پوشش مورد نیاز
داشتن تخصص و سواد کافی توسط راننده یدک کش برای انجام امور
داشتن توان و نیروی کافی توسط یدک کش برای حمل خودرو
وجود راننده مستقل دارای گواهینامه برای خودروی آسیب دیده
عدم یدک کشی هم زمان بیش از یک خودرو
چه زمانی نباید از خدمات امدادی استفاده کنیم؟

یدک کش آزادراه تبریز زنجان

 

متاسفانه مشاهده شده است که در برخی موارد بعضی افراد سودجو که به صورت غیر قانونی و بدون مجوز مشغول به فعالیت یدک کشی در سطح جاده ها هستند که درصورت ایجاد هر گونه مشکل امکان مراجعه به هیچ مرجع قانونی وجود ندارد و حتی این افراد با بهانه تراشی های مختلف سعی در ایجاد هزینه های اضافی برای افراد نا آگاه دارند به طوریکه سعی می کنند با انتقال خودرو ها به تعمیرگاه های آشنا مبالغ اضافه تری را از مشتری دریافت کنند کما اینکه ممکن است فرد متخصص و نماینده قانونی شرکت مشکل مربوطه را در محل با هزینه پایین تر و سرعت بیشتری حل کند و اصلا نیازی به یدک کشی نباشد چرا که یکی دیگر از خدمات شرکت های یدک کشی مکانیک سیار در آزادراه تبریز زنجان می باشد؛ به این صورت که مرکز مورد نظر یک مکانیک ماهر و آموزش دیده را به محل مورد نظر اعزام می کند تا در صورت امکان مشکل خودرو در محل رفع شده و نیاز به اقدامات اضافه نباشد.

پس توصیه ما این است که همیشه در مواقع بروز آسیب و اتفاقات غیر قابل پیش بینی از متخصصان قانونی مرکز یدک کش آزادراه تبریز زنجان استفاده کنید تا دچار مشکلات اضافی نشوید چرا که افراد کلاهبردار و سودجو در هر زمینه و حیطه ای در کمین افراد نا آگاهی هستند که از خدمات قانونی استفاده نمی کنند.

یدک کش ها چه کاربردی دارند؟

انتقال خودرو دچار نقص فنی به نزدیکترین تعمیرگاه
حمل و جابه جایی خودروهای تصادفی
انتقال خودرو به مراکز بیمه
حمل و جابه جایی خودرو برای تعویض پلاک
جابه جایی خودروهای مسابقه ای

امداد خودرو، مکانیک سیار، یدک کش و هرآنچه نیازمندید تنها با یک تماس

 

یدک کش آزادراه تبریز زنجان

 

حمل خودرو با انواع کفی خودروبر

کفی های یدک کش که در خودروبر آزادراه تبریز زنجان نیز به کار گرفته می شوند، بیشتر برای حمل و نقل خودرو ها کاربرد دارند. با این وسیله ها خودروها در سلامت و امنیت کامل به محل منتقل می شوند. حتی در صورت درخواست صاحب خودرو آن را تا در خانه نیز حمل می کنند. یکی دیگر از کاربردهای این نوع خودروبرها حمل و نقل خودروهایی است که برای تعمیر به تعمیرگاه سپرده شده اند و بعد از انجام شدن کارهای لازم صاحب خودرو درخواست می کند که آن را در خانه اش تحویل بگیرد.

به دلیل شکل حمل خودروها با این کفی های یدک کش و قرار گرفتن خودرو به طور کامل روی آنها هیچ مشکلی برایشان پیش نخواهد آمد و در سلامت کامل به مقصد خواهند رسید. برای حمل لوازم آزادراه تبریز زنجانی که عبور و مرور آنها در بسیاری از جاده ها ممنوع است نیز می توان از این نوع یدک کش ها استفاده کرد.
کارشناسانی که در خودروبر آزادراه تبریز زنجان پاسخ گوی تماس های شما هستند با گرفتن اطلاعات کامل از شما، بهترین گزینه را برای انتقال خودروی شما به محل پیشنهاد خواهند داد.

خدمت نوینی است که جهت تحقق اهداف زیر ارائه می گردد:

افزایش رضایت مندی مشتریان با تعمیر در محل امدادخودرو آزادراه تبریز زنجان
تکریم مشتریان توسط یدک کش آزادراه تبریز زنجان
جلوگیری از اتلاف وقت مشتریان با تعمیر در محل با یدک کش آزادراه تبریز زنجان
ایجاد تنوع در خدمات سیار حمل خودرو با یدک کش آزادراه تبریز زنجان
پیشتازی در امر خدمات تعمیرات توسط یدک کش آزادراه تبریز زنجان
ارائه خدمات لوکس با تعمیر یا حمل یدک کش آزادراه تبریز زنجان
جلوگیری از پرداخت هزینه های اضافی توسط مشتریان

 

یدک کش آزادراه تبریز زنجان

 

اگر مجبور شدید تا گزینه حمل خودرو و بکسل را انتخاب کنید، دقت داشته باشید تا سیم و یا طناب محکمی را به قسمتهای محکم خودرو متصل نمایید. اگر نتوانید این کار را به درستی انجام دهید، امکان دارد تا خودروی شما خسارت بیشتری ببیند. شاید بتوان یک مکانیک سیار پیدا کرد و مشکل تعمیر خودرو را حل کرد ولی گاهی ممکن است، مشکل به راحتی برطرف نشود.

در صورتی که قادر نبودید از مکانیک سیار استفاده کنید و مشکل خودرو شما مشکل جدی ‌تری برای ماشین رخ داد، می‌توانید برای درخواست حمل خودرو با امداد خودرو آزادراه تبریز زنجان تماس بگیرید.

 

قسمت های مختلف یدک کش

یدک کش ها از برخی قطعات تشکیل شده اند که به واسطه آن ها می توانند بکسل خودروها را انجام دهند. این قسمت ها عبارتند از:

 • زنجیر بکسل: این زنجیر ها اغلب دارای مقاومت بسیار بالایی هستند تا بتوانند به راحتی و بدون مواجه شدن با مشکل، خودروهای سنگین را حمل کنند.
 • بالابر و چرخ گیر: این قسمت در یدک کش ها کمک می کند تا خودروی مورد نظر را به راحتی از زمین جدا کنند و چرخ های خودرو را بالا ببرند و به حمل خودرو بپردازند.
 • قلاب: قلاب یدک کش قطعه ای است فلزی که در مواقع ضروری از آن برای بکسل کردن و کشیدن خودرو استفاده میشود. برای استفاده درپوش پلاستیکی قلاب را از سپر (جلو و یا عقب) خودرو جدا کرده و قلاب را به صورت پیچی متصل نمایید.
 • جک هیدرولیک: جک هدیرولیک دستگاهی استوانه شکل می باشد که دارای مکانیزمی است که از آن برای بالا بردن و نگه داشتن اجسام سنگین استفاده می شود
 • تجهیزات تخصصی لوازم یدکی خودرو
 • طناب سیار
 • جعبه کمک های اولیه
 • انواع چکش

سایر خدمات امداد خودرو آزادراه تبریز زنجان

تعویض روغن موتور

روغن موتور یکی از اساسی ترین نقش ها را در کارکرد صحیح قلب خودرویمان دارد و بود و نبود آن تاثیر مستقیم بر سلامت آن می گذارد پس اگر می دانیم که مسیر طولانی را پیش رو داریم حتما قبل از حرکت روغن موتور خودرو را در خانه یا پیش یک متخصص عوض کنیم تا در طول مسیر برای مان مشکل ایجاد نکند چرا که خرابی موتور یکی از بدترین مشلاتی ست که می تواد در طول مسیر برای ما اتفاق بیفتد. به طور معمول روغن موتور بسته به خودروی مورد نظر هر ۵ تا ۱۲ هزار کیلومتر باید عوض شود.

 

یدک کش آزادراه تبریز زنجان

 

چک کردن آب رادیاتور

از مهم ترین کارهایی که می توانید قبل از شروع سفر خود انجام دهید چک کردن کافی بودن سطح آب رادیاتور می باشد به ویژه اگر مسافرت شما در طول فصل تابستان باشد اهمیت این موضوع دو چندان می شود چرا که کمترین سهل انگاری در این مورد می تواند به جوش آوردن خودرو منجر شود. در زمستان و فصول سرد نیز باید با ترکیب ضد یخ و آب به مقدار لازم آب رادیاتور را تنظیم کنید تا مطمئن شوید که عمل خنک سازی موتور و اجزای آن به درستی انجام می شود.

بررسی باتری و دینام خودرو

همه ما می دانیم که دینام و باتری خودرو از اجزای سیستم برق رسانی خودرو هستند و خودرویی که برق نداشته باشد عملا هیچ کاری نمی تواند بکند و فلج می شود پس قطعا یکی از قطعاتی که قبل از حرکت باید به آن نگاهی بیندازیم باتری و دینام خودرو می باشد. باید قبل از حرکت از ضعیف نشدن و سولفاته نشدن آن اطمینان حاصل کنیم. هم چنین اگر چراغ ها و نور پشت کیلومتر ضعیف تر از قبل باشد باید به سلامتی دینام خودرو نیز شک کنیم.

بررسی وضعیت آب و هوایی منطقه

هر چند که با توجه به فصلی که در آن هستیم می توانیم هوای بسیاری از مناطق را پیش بینی کنیم ولی ممکن است گاهی حدسمان اشتباه از آب در بیاید و ما را غافل گیر کند چرا که کشور ما ایران دارای انواع مختلف شرایط آب و هوایی می باشد پس حتما قبل از شروع به حرکت وضعیت آب و هوایی مقصد مورد نظر را چک کنید تا آمادگی لازم را داشته باشید.

 

یدک کش آزادراه تبریز زنجان

 

ویژگی یدک کش آزادراه تبریز زنجان

یدک کش ها دارای ویژگی هایی هستند که برخی از آن ها عبارتند از:

اغلب دارای وزن بیش از ۲ تن هستند.
اهرم هایی دارند که می ‌توانند از طریق آن ها خودروهای خراب را بکسل کنند.
این یدک کش ها از هیدرولیک بسیار قوی برخوردار هستند که می توانند حمل و جابجایی خودروهای دیگر را به آسانی انجام دهند.
دارای شاسی، موتور و بدنه قوی هستند تا بتوانند از طریق آن خودرو ها را منتقل کنند.

 

یدک کش آزادراه تبریز زنجان